تبلیغات
مسابقات ملی فجرکاپ - گذشته اروم ربات
 
مسابقات ملی فجرکاپ
National Championship Fajr Cup

خبر

سومین دوره مسابقات رباتیک جوان کاپ برگزار شد.

این مسابقات روز پنجشنبه 24 مهر 93 در کاوشکده معلم و در دولیگ جنگجو و فوتبالیست برگزار گردید که در پایان، این نتایج حاصل شد. در هر دو لیگ جنگجو و فوتبالیست، چهار نفر  علی پاشایی، مانی شریف زاده، امیرمحمد گودرزی و مهدی رضایی به مرحله نیمه نهایی راه یافتند که در این مرحله و در لیگ جنگجو علی پاشایی و مانی شریف زاده به ترتیب با غلبه بر امیر محمد گودرزی و مهدی رضایی فینالیست شدند. در فینال نیز پاشایی با شکست شریف زاده عنوان نخست را کسب کرد . در دیدار رده بندی این لیگ نیز امیر محمد گودرزی با غلبه بر مهدی رضایی به مقام سومی رسید.


در لیگ فوتبالیست نیز امیر محمد گودرزی با شکست دادن علی پاشایی، ضمن راه یابی به فینال این لیگ، انتقام شکست در لیگ جنگجو را نیز از پاشایی گرفت.


در دیگر دیدار این مرحله مانی شریف زاده همچون لیگ جنگجو با شکست مهدی رضایی فینالیست شد اما در فینال این لیگ نیز همچون لیگ جنگجو ناکام بود و با شکست از امیر محمد گودرزی عنوان دومی را کسب کرد.در دیدار رده بندی نیز علی پاشایی با غلبه بر مهدی رضایی به مقام سومی رسید.

در پایان این رقابتها و در حضور مهندس امین اشریه از معاونت فرهنگی شهرداری منطقه 18 تهران ، از نفرات برتر با اهدای لوح و جوایز نقدی تقدیر به عمل آمد.نوشته شده توسط اروم ربات در جمعه بیست و پنجم مهر ۱۳۹۳